Program partnerski

Chętnie wesprzemy Twoją organizację i połączymy siły, aby działać razem.
Dla wartościowych inicjatyw

Współpracujmy dla większego dobra

Pragniemy jednoczyć siły z osobami i organizacjami, które tworzą wartościowe inicjatywy, aby razem osiągnąć więcej. Chcemy zapewnić Wam zaplecze IT i wsparcie technicznie, abyście mogli realizować swoje cele.

Dedykowane aplikacje

Jesteśmy w stanie stworzyć takie aplikacje jakich potrzebujecie, aby zautomatyzować Wasze procesy i rozwiązać problemy techniczne. Mamy w tym ogromne doświadczenie i chętnie pomożemy usprawnić pracę Waszego zespołu.

Indywidualna oferta cenowa

Oferujemy indywidualny cennik za korzystanie z poszczególnych aplikacji, dostosowany do Waszego budżetu i liczby użytkowników. Jeżeli nie macie pieniędzy na start - to nie problem - znajdziemy rozwiązanie.

Dla programistów

Twórz własne aplikacje

Sandbox dla developerów

Obniżamy próg wejścia w procesie wytwórczym aplikacji. Korzystając z naszego autorskiego frameworka, możesz stworzyć jedynie moduł z logiką biznesową i warstwę UI, a deployment zrobimy za Ciebie.

Dostęp do autorskiego frameworka

Stworzyliśmy framework, który pozwala budować wydajne i skalowalne aplikacje po stronie serwera. Przygotowaliśmy także autorską bibliotekę pięknych komponentów UI, która są do Twojej dyspozycji.

Dla administratorów danych osobowych

Przekaż nam obsługę w zakresie RODO

Platforma Ayloov jest w pełni zgodna z wymogami w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych osobowych. Dane które pozyskujesz od swoich użytkowników są przechowywane w bezpieczny sposób, a dostęp do nich jest chroniony.

Przejęcie funkcji Inspektora Ochrony Danych

Oferujemy usługę przejęcia funkcji Inspektora Ochrony Danych, co pozwoli odciążyć Twoją organizację w zakresie obsługi procesów wymuszonych przez RODO. Jako Twój Inspektor Ochrony Danych możemy przeprowadzić audyt w zakresie przetwarzania danych osobowych i wskazać obszary do poprawy. W razie potrzeby będziemy punktem kontaktowym dla UODO i osób, których dane przetwarza administrator.